سوالات متداول

این موارد در دو پست "نیاز نوشتن" و "زمینه کاری، اهداف و محتوا" به تفصیل تشریح شده است. اما به صورت خلاصه اینکه احساس کردیم به یک موسسه تخصصی در زمینه الکتروموتور و محرکه های الکتریکی نیاز است. و ما می توانیم خلائ موجود را با توجه به تحصیلات و تجربیات بسیار تخصصی خودمان در این زمینه پر کنیم. همه ما دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته برق گرایش ماشین درایو هستیم و طراح الکتروموتور و مدیر بخشهای مهندسی و طراحی شرکت الکتروژن (تولید کننده الکتروموتور و درایو) بوده ایم. و سالها در این حوزه با موسسات نظامی و محیطهای آکادمیک همکاری داشته ایم.

موتور درایو یک کسب و کار تخصصی است که در سه حوزه 1- ایجاد محتوای ارزشمند 2- ارائه خدمات فنی و مهندسی 3- فروش ادوات و تجهیزات صنعتی به فعالیت می پردازد.

الف: زمینه های تحقیقاتی، طراحی و آموزش

  • طراحی الکتروموتور، درایو و منابع تغذیه سوئیچینگ
  • تدریس و آموزش کارکنان موسسات صنعتی
  • انجام امور تحقیقاتی در زمینه کاری ماشین های الکتریکی، الکتروموتور، درایو و محرکه های الکتریکی

ب: تعمیر و نگهداری ماشین آلات صنعتی و مخصوصا ماشین های الکتریکی

  • مشاوره در زمینه انتخاب، خرید، تعمیرات و نگهداری الکتروموتورها
  • تعمیر ماشین های الکتریکی
  • ج: اجرای تاسیسات و اتوماسیون صنعتی

تعمیر دستگاهها و ماشین آلات صنعتی

  • نصب و اجرای تاسیسات صنعتی شامل: کابل کشی، نصب تابلو، سیستم ارتینگ، ژنراتور، الکتروموتورها و ...
  • اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی فرآیندها

برنامه ریزی انجام شده در موسسه تمرکز بر ایجاد محتوا در زمینه انواع الکتروموتور، درایو و تجهیزات کنترل محرکه های الکتریکی است.

محتوای مورد نیاز به وسیله موسسین و نویسندگان وبسایت از متون کاربردی زبان انگلیسی ترجمه می شود و یا اینکه تجربه خود نویسندگان وبسایت در طی سالیان متمادی کار طراحی و مشاوره در زمینه الکتروموتور و درایو می باشد. تاکید اساسی موتور درایو عدم بهره گیری و کپی کاری از سایت های فارسی می باشد. این مورد به تفصیل در پست " نیاز نوشتن" تشریح شده است.

هدف از نوشتن مقالات در موسسه موتور درایو صرفا افزایش بازدید کنندگان نیست. بلکه هدف ایجاد محتوای ارزشمند در زمینه ای است که تخصص ما است و ما قصد داریم در میان مدت در زمینه کاری الکتروموتور، درایو و محرکه های الکتریکی در زبان فارسی به عنوان یک موسسه مرجع و قابل اعتماد شناخته شویم. چرا که کارشناسان موسسه، مدیران و طراحان صنعت الکتروموتور بوده و خود از جمله تدوین کنندگان استانداردهای مرتبط در این صنعت هستند.

برای این کار دو روش وجود دارد.

روش اول:

از طریق انتخاب کالا و افزودن به سبد خرید و سپس خرید اینترنتی وجه کالا را پرداخت کرده و کالا را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

روش دوم:

از طریق شماره تلفن 56696151-021 با واحد فروش تماس گرفته و پس از اخذ مشورت های مورد نیاز وجه کالا را به حساب بانکی موسسه پرداخت می نمایید. از طریق پیام رسان تلگرام یا پیام موبایل یا تلفن اطلاعات مورد نیاز شامل: نام، آدرس و کد پستی خود را به همراه یک شماره تلفن برای ما ارسال می کنید. درخواست شما از طریق پست، تیپاکس یا باربری برای شما ارسال می گردد. در شهر تهران می توانید کالا را از دفتر شرکت تحویل گرفته و یا درخواست کنید که با پیک برای شما ارسال شود.

موتور درایو تضمین می کند که کالای تحویل شده اصل بوده و کاملا با کالای معرفی شده در سایت منطبق می باشد.

موتور درایو کمک به دیگران را رسالت خود می داند لذا برای انجام مشورت های کوچک هزینه ای دریافت نمی کند. در صورتیکه سوالی دارید می توانید تا 5 دقیقه به صورت رایگان سوالهای خود را پرسیده و پاسخ دریافت کنید. صدها نفر تا بحال از این امکان استفاده کرده اند. یا در صورتیکه به info@motordrive.ir ایمیل بزنید به صورت رایگان پاسخ داده خواهد شد. سوالات بخش ارتباط با ما نیز به رایگان پاسخ داده می شود. در موارد دیگر هزینه مشاوره و تدریس توسط کارشناسان خبره موسسه مطابق جدول زیر است.

علی رغم اینکه مشاورین و کارشناسان ما همه دانش آموخته کارشناسی ارشد از بهترین دانشگاههای دولتی ایران هستند و سابقه سالها تدریس در رزومه کاری خود دارند. تدریس و آموزش موسسه صرفا تدریس های صنعتی و تخصصی در حوزه ماشینهای الکتریکی، تعمیر و نگهداری الکتروموتور و عیب یابی آن، منابع تغذیه سوئیچینگ، کنترل سرعت موقعیت و گشتاور الکتروموتورها و همچنین طراحی و تحلیل آنها است. چون اعتقاد داریم در این زمینه کاملا توانمند هستیم.