مشاوره حرفه ای

بخش مشاوره و خدمات آموزشی موسسسه موتور درایو با هدف ایجاد تعامل با صنعتگران و ارئه خدمات مهندسی و مشاوره در سال 1395 تشکیل شد. و شروع به ارایه خدمات مشاوره نمود.

هدف ما

ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی، انتخاب، به کارگیری و تعمیرات و نگهداری ماشینهای الکتریکی نظیر الکتروموتورها، ژنراتورها و ترانسفورماتورها و منابع تغذیه سوئیچینگ. ارائه راهکارهایی جهت صرفه جویی انرژی برق در واحدهای صنعتی و ارائه خدمات آموزشی کارکنان واحدهای صنعتی و تدریس خصوصی برای مدیران، مهندسین و کارکنان بخشهای فنی و بازرگانی شرکتها و موسسات صنعتی از اهداف این واحد است.

رزومه

رزومه آقای مهندس محمدرسول کریمی مشاور ارشد تیم مهندسی موتور درایو در ادامه پیوست شده است. ملاحظه بفرمایید.

مشاوره و طراحی الکتروموتور و منابع تغذیه سوئیچینگ

طراحی الکتروموتور و منابع تغذیه سوئیچینگ مرتبط با آن، علاوه بر دانش تئوریک که در دانشگاهها تدریس و ارائه می گردد نیاز به بینش فنی و تجربه فراوان دارد تا طرح ارائه شده را عملی، اقتصادی و قابل اجرا باشد. مشاورین موسسه موتور درایو جمعی از مهندسین خبره و جوان هستند که سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت الکتروموتور و منابع تغذیه سوئیچینگ در شرکتهای تولید کننده این دستگاهها را داشته و تاکنون دهها پروژه موفق در این زمینه را اجرا کرده اند

 

مشاوره در زمینه بهره برداری، انتخاب و تعمیر و نگهداری الکتروموتورها

 

بهره برداری درست و مناسب از یک الکتروموتور نیاز به شناخت پارامترها و رفتار پیچیده الکتروموتور دارد. مشاورین موسسه سالهاست در صنایع الکتروموتورسازی، دانشگاهها و شرکتهای صنعتی به عنوان طراح، مشاور، مدرس و مدیر فعالیت داشته اند موسسه موتور درایو قصد دارد این تجربه های تجمیع شده را در انتخاب بهینه و جایگزینی مناسب الکتروموتور، چرخه کاردهی و دلایل خرابی و چگونگی جلوگیری از خرابی آنها و همچنین انتخاب درایو فرکانس متغیر مناسب ارائه کند انتخاب الکتروموتور برای شرکتهایی که دستگاه جدیدی ساخته اند و خدمات تعمیر و نگهداری الکتروموتورها نیز در این بخش ارائه خواهد شد.

 

صرفه جویی انرژی برق در تاسیسات صنعتی

 

محرک اصلی بخشهای مختلف در شرکتها و موسسات صنعتی جهت حمل و نقل مواد ورودی و کالای ساخته شده، کانوایرها، پمپها، فنها، اکسترودرها، جرثقیل و آسانسورها، دستگاههای پرس، گیوتین، پانچ و دیگر فرآیندهای صنعتی الکتروموتورها هستند.
در هنگام سایز کردن الکتروموتورها مهندسین شاغل در بخشهای فنی معمولا به دلیل اطلاع ناکافی از فرآیند یا ترس از کوچک و یا ناکافی بودن ظرفیت نیروی محرکه موتورهای الکتریکی، موتورهای بزرگتر از اندازه مورد نیاز انتخاب می کنند. این کار باعث می شود الکتروموتور خارج از محدوده اقتصادی خود کار کند. بدلیل راندمان کم الکتروموتور در کم باری هزینه قابل توجهی بر شرکت تولیدی تحمیل گردد. علاوه بر آن موتور بزرگتر به تجهیزات حفاظتی بزرگتری نیاز داشته و جهت اصلاح ضریب توان بایستی خازن بزرگتری نیز نصب گردد. موسسه موتور درایو با بکارگیری مهندسین با تجربه و خبره و با استفاده از اطلاعات دیتابیس جمع آوری شده از اطلاعات فنی شرکتهای معتبر و جهانی سازنده الکتروموتور سایز اقتصادی موتور مورد نیاز را برآورد کرده و محاسبات هزینه ریالی برق مصرفی و نرخ بازگشت سرمایه را ارائه می کند. علاوه بر این راهکارهایی در جهت کاهش مصرف انرژزی در سیستمهای فن، پمپ و هوای فشرده ارائه می کند.

 

تدریس و آموزش کارکنان موسسات

 

موسسه موتور درایو با بکارگیری مهندسین خبره در زمینه الکتروموتور و درایو اقدام به ارائه خدمات تدریس و آموزش کارکنان واحدهای فنی شرکتهای صنعتی می نماید. سابقه تدریس در دانشگاهها و مراکز آموزشی شرکتهای صنعتی همراه با سابقه قابل توجه در زمینه طراحی، ساخت، به کارگیری و تعمیر ماشینهای الکتریکی از قبیل الکتروموتورها، اینورترها و منابع تغذیه سوئیچینگ مجموعه ای کم نظیر از سوابق آموزشی و قابلیتها را گردآوری کرده است. نمونه هایی از اسلایدهای ارائه شده در تدریس کارکنان موسسات صنعتی در ادامه آورده شده است.

پروژه
ردیفخدمات قابل ارائههزینهتوضیحات
1مشاوره در قالب انجام پروژه تعریف شدهتوافقیبا عقد قرارداد و دریافت پیش پرداخت
 
 
شماره تماس : 02156696151
تدریس
ردیفخدمات قابل ارائههزینهتوضیحات
1تدریس خصوص و گروهیهر ساعت صد هزار تومانبا تعیین وقت قبلی و حداقل زمان چهار ساعت است.
 
 
شماره تماس : 02156696151
مشاوره حضوری
ردیفخدمات قابل ارائههزینهتوضیحات
1مشاوره حضوری در موسسه موتور درایوهفتاد هزار تومان برای هر ساعتبا تعیین وقت قبلی، آدرس دفتر موسسه تهران، اسلامشهر، ایستگاه نوری، مجتمع میلاد نور، طبقه بالای همکف، واحد 207
2مشاوره حضوری در دفتر کار یا شرکت مشتریدویست هزار تومان برای دو ساعت اول و پس از آن هشتاد هزار تومان برای هر ساعتحداقل زمان مشاوره دو ساعت می باشد.کمتر از آن دو ساعت محاسبه می شود.
 
 
آدرس : اسلامشهر، ایستگاه نوری، مجتمع میلاد نور، طبقه بالای همکف، واحد 207
 
شماره تماس : 02156696151
تلفن
ردیفخدمات قابل ارائههزینهتوضیحات
1مشاوره تلفنی تا 5 دقیقهرایگانبیش از 5 دقیقه مشمول ردیف 2 می شود.
2مشاوره تلفنی بیش از 5 دقیقه تا یک ساعتهر ساعت هفتاد هزار توماناز پنج دقیقه تا یک ساعت یک ساعت منظور می شود.
 
 
شماره تماس : 02156696151
ایمیل
ردیفخدمات قابل ارائههزینهتوضیحات
1پرسیدن سوال از طریق ایمیلرایگانتا سه روز پس از دریافت ایمیل پاسخ ارسال می گردد.

 

ایمیل : info@motordrive.com