آنچه در دنیای واقعی انجام می دهیم ...

بررسی خدمات ما

متخصصین ما تجهیزات و خدمات حرفه ای را ارائه می دهند

مشاوره حرفه ای

ارائه خدمات مشاوره در زمینه طراحی، انتخاب، به کارگیری و تعمیرات و نگهداری ماشینهای الکتریکی نظیر الکتروموتورها، ژنراتورها و ترانسفورماتورها و منابع تغذیه سوئیچینگ. ارائه راهکارهایی جهت صرفه جویی انرژی برق در واحدهای صنعتی و ارائه خدمات آموزشی کارکنان واحدهای صنعتی و تدریس خصوصی برای مدیران، مهندسین و کارکنان بخشهای فنی و بازرگانی شرکتها و موسسات صنعتی از اهداف این واحد است.

تعمیر اینورتر ، درایو و سافت استارتر

تعمیر و نگهداری تجهیزات دوار الکترومغناطیسی شامل الکتروموتورهای مختلف، ژنراتورها و ترمزهای مغناطیسی به همراه کنترل کننده آنها یعنی درایو فرکانس متغیر یکی از نیازهای متعارف صنعتگران است. شناخت ساختمان داخلی، تجربه کافی در زمینه عیب یابی جهت جلوگیری از تکرار عیب و مهارت مناسب را نیاز دارد. قطعات مورد استفاده و روشهای انجام کار بایستی استاندارد و مطابق با استانداردهای نگهداری و تعمیر اینورتر (درایو فرکانس متغیر) باشد.

طراحی الکتروموتور و درایو

با توجه به پیشرفتهای سریع رخ داده در صنعت الکترونیک قدرت در حال حاضر طراحی و ساخت الکتروموتور و درایو به دو بخش جدایی ناپذیر از یکدیگر تبدیل شده اند. در الکتروموتورهایی که جدیدا در حال توسعه و فتح بازار هستند مبنای عمکرد آنها بر اساس منابع تغذیه سوئیچینگ می باشد از میان آنها می توان موتورهای سوئیچ رلوکتانس (SRM) و موتورهای DC بدون جاروبک (BLDC) را نام برد. اصول کاری این الکتروموتورها بر اساس کلید زنی تغذیه ورودی و ایجاد میدان دوار در سیم پیچ های استاتور است. 

اجرای پروژه اتوماسیون صنعتی

شرکت یزدان تابلو در سال 1381 به منظور فعالیت در زمینه اجرای پروژه اتوماسیون صنعتی و تاسیسات برقی تاسیس شد. از ابتدای شروع به کار مجموعه تلاش گردانندگان آن بر توسعه دانش فنی و انجام پروژه ها بر اساس روندهای استاندارد بوده است. تا در این راه علاوه بر تامین نظر مشتری به حفظ سرمایه های کشور کمک کرده باشد. دانش فنی و توانمندی های علمی شرکت نیز به مرور توسعه یافت و هم اینک به عنوان شرکتی با تجربه و با دانش فنی بالا در حال خدمت و فعالیت در صنایع کشور می باشد.

با ما در تماس باشید

رایگان با ما تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان دریافت کنید

 

ساخت انواع دستگاه های الکترونیکی

ساخت و طراحی تخصصی انواع دستگاه های الکترونیکی

دستگاه های آزمون ایمنی لوازم خانگی

مشاهده بیشتر

دستگاه های آزمون الکتروموتور

مشاهده بیشتر

دستگاه های خط تولید الکتروموتور

مشاهده بیشتر

بردهای الکترونیکی لوازم خانگی

مشاهده بیشتر