تکو

تکو

درباره تکو (TECO)

شرکت TECO-Westinghouse یکی از چند شرکت بزرگ تولید کننده الکتروموتور، درایو و ادوات و تجهیزات الکتریکی در سطح دنیا می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در کشور تایوان واقع شده است و محصولات تولیدی آن در تمام دنیا تحت برندهای TECO-westinghouse و TECO تولید و عرضه می گردد. شرکت TECO SA یکی از زیر مجموعه های این شرکت بزرگ و عظیم چند ملیتی است.

هدف TECO SA این است که یکی از تامین کنندگان تولیدات و راهکارهای اتوماسیون صنعتی در سطح دنیا باشد. بر اساس نیازمندی های بازار از طریق ایجاد و تاسیس کانالهای برون مرزی، تحقیق و توسعه پیشرفته و عالی، توانمندی تولیدی، TECO SA قادر به ارائه محصولات ابتکاری و جدید برای تطبیق با نیاز مشتری است. تیمهای حرفه ای بازاریابی و خدمات پس از فروش جهت تامین رضایت مشتری کاربردهای تکنولوژی و سرویسهای دوره ای را برای تضمین رضایتمندی مشتری تامین می کنند.

 شرکت TECO SA به عنوان یکی از اعضای گروه TECO ، به صورت بازویی قدرتمند عمل کرده تا TECO بتواند منابع گروه را جهت پوشش کسب و کار خود در اروپا، امریکا، آسیا و استرالیا به کار بگیرد. در کنار تولیدات کارآمد از نظر مصرف انرژی، تولیدات TECO SA با افزایش کارآمدی و اتوماسیون فرآیندها، راهکارهایی برای افزایش راندمان تولید فراهم کرده است. TECO SA خودش را ملزم به تولید و تامین تجهیزات کارآمد و راندمان بالا در صنایع می داند.

ورود به وبسایت شرکت تکو (TECO SA)

 

افتخارات و جوایز TECO

تولیدات TECO SA جایزه Glory of Taiwan Excellence کشور تایوان را برای سالهای متوالی برنده شده است.

 

کیفیت و گواهی نامه ها

خط مشی کیفیت

 تمام تلاش ما این است که عملکرد و کیفیت محصولات و سرویس ارائه شده به مشتری هایمان را افزایش دهیم تا رضایت مندی کامل آنها بدست بیاید. دائما در حال ابتکارات جدید جهت افزایش سطح توان رقابتی خود هستیم. تا یک برند با گستره جهانی ایجاد کنیم.  

 

مرامنامه کیفیت

ما قصد داریم با تکیه بر توسعه و نوآوری، بهبود کیفیت خدمات، آموزش باکیفیت و خوب کارکنان و تولید محصولات عالی و کم نظیر یک گروه جهانی با تکنولوژی بالا (high-tech) باشیم.

 

گوهینامه ها (Certification)

گواهینامه هایی که شرکت تکو تاکنون موفق به دریافت آنها شده است شامل موارد زیر می باشد

 

خط مشی زیست محیطی

1- انطباق با استاندارد های بین المللی، مقررات و روند اکولوژی جهت ارضای خواسته و انتظاراتی که جامعه جهانی از صنایع دارد.

2- مدیریت ایمنی زیست محیطی سطح بالا و فراگیر برای جلوگیری از تهدیدات و تخریب محیط زیست.

3- آموزش مرتب بازرسی و ایمنی برای برقرار نمودن محیط کاری پاک، امن و سالم

4- توجه به صرفه جویی در مصرف انرژی، استفاده معقول و متفکرانه از منابع طبیعی، کاهش آلودگی ها و تمرکز بر محیط زیست.

5- پشتیبانی و حمایت از ابداعات در تولیدات سبز برای برقراری رابطه برنده-برنده در راه حلهایی برای برقراری همزمان منافع اقتصادی و اکولوژی.

6- تشویق کارکنان و شرکای تجاری برای بکارگیری فعالیتهای حفاظت از محیط زیست به عنوان مسولیت شرکت.